FAQ

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Tak, udzielamy gwarancji i poprawiamy błędy po zakończeniu realizacji, które wynikną z naszych niedopatrzeń. Okres gwarancji jest zależny od rodzaju zlecenia.
W przypadku stron internetowych z klientami podpisujemy umowy o dzieło, a po opłacie 30% za opłatę konsultacyjną rozpoczynamy prace. W przypadku materiałów graficznych przysyłamy fakturę VAT, a po odnotowaniu płatności realizujemy przedmiot zamówienia.
Tak, dojeżdżamy do klientów na terenie Krakowa i okolic.
Sama marka i firma Heron Art Network jest bardzo młoda, jednak wcześniej realizowaliśmy liczne zlecenia pod inną marką.
Oczywiście, z przyjemnością przesyłamy je do klientów, którzy chcą potwierdzić naszą jakość.
Strona powstaje na naszych roboczych serwerach. Klient otrzymuje link, pod którym może na bieżąco sprawdzać postęp związany z realizacją dzieła. Do projektu przydzielany jest również Project Manager, z którym klient ma stały kontakt.
Najczęściej działamy na WordPress’ie w przypadku storn wizytówek lub na Prestashop w przypadku sklepów internetowych. Jednak na życzenie klienta możemy zbudować autorski CMS lub wykorzystać inne dostępne na rynku: Joomla czy Magento.
Tak wszystkie strony, jakie tworzymy w Heron Art, są dostosowane pod komórki, tablety, laptopy i większe ekrany.
Tak, przygotowujemy również treści na stronę, ale taka usługa jest dodatkowo płatna w zależności od rodzaju contentu i długości.
Tak, w ramach realizacji strony internetowej nasi specjaliści od marketingu internetowego optymalizują stronę pod kątem pozycjonowania.

Masz inne pytania? Skontaktuj się z nami

Szukaj Heron Art
Udostępnij:
Profile: