Kariera

Kariera w Heron Art Network

Stanowisko: Grafik

Zakres obowiązków

  • Realizacja projektów graficznych na potrzeby naszych marek

  • Wykonywanie zdjęć naszych produktów

  • Obróbka zdjęć produktowych

  • Przygotowywanie materiałów do druku

  • Kontakt z drukarnią i naszymi reklamodawcami

Wymagania

  • Świetna znajomość programów graficznych: Photoshop, Adobe InDesign, Corel Draw, Adobe Illustrator

  • Kreatywność przy realizacji projektów

  • Umiejętność wykonywania zdjęć produktowych

  • Umiejętność przygotowywania materiałów do druku według specyfikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność i zaangażowanie w projekty

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami kandydata

  • Swobodę przy realizacji projektów

  • Wygodne miejsce pracy wraz z nowoczesnym sprzętem

  • Zróżnicowany charakter zadań

  • Świetną atmosferę pracy, zgrany zespół

  • Darmową kawę, herbatę, yerba mate i przekąski

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV oraz przykładowe, autorskie realizacje na adres mailowy – kontakt@heronart.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Szukaj Heron Art