Portfolio

Villa Wieliczka.

Realizacja
Dedykowana Strona Internetowa

Link
https://www.villawieliczka.com

Dedykowana
Strona Firmowa.

Villa Wieliczka zgłosiła się do naszej agencji z potrzebą stworzenia strony internetowej dla swojego niecodziennego projektu. Firma realizuje luksusowe sesje zdjęciowe na terenie specjalnie do tego przygotowanego obiektu. Ich główną specjalnością są niesamowite zdjęcia podwodne o różnorodnej tematyce. Chcąc podkreślić ten unikalny element wykonana strona nawiązuje do tematyki podwodnej – kolorystycznie i graficznie. Już na wejściu zamiast popularnego slidera zastosowaliśmy materiał video obrazujący świat pod powierzchnią wody.

Prezentacja
Strony głównej

Indywidualny
design

Dla projektu przygotowaliśmy dedykowany design / kształt heksagonalny, który przewija się w wielu sekcjach. Aby nieco ożywić stronę wykonaliśmy również animacje po najechaniu na interaktywne elementy. Kolorystyka strony została utrzymana w ciemnych barwach z przeplatającym się błękitem. Właśnie tak identyfikowaliśmy morskie, podwodne odcienie. Na stronie pojawiły się liczne zdjęcia z autorskich sesji Villi Wieliczka, które przykują uwagę każdego użytkownika odwiedzającego stronę. Jako, że klient aktywnie działa w Social Media, to przygotowaliśmy automatyczne zaciąganie wpisów z Instagram oraz materiałów z YT na stronę. Stworzyliśmy miejsce, gdzie użytkownicy będą mogli zapoznać się z całą twórczością artystyczną naszego kontrahenta.

Prezentacja
usługi

Przemyślana
struktura.

Tematyka działalności klienta jest dość specjalistyczna, tym samym musieliśmy jednocześnie zadbać o intuicyjność w prezentacji informacji. Dokładnie przemyśleliśmy architekturę, aby była ona przyjazna użytkownikom. Sesje realizowane w Villi Wieliczka zostały podzielone na kategorie prezentujące tematykę / scenografię w jakiej mogą zostać wykonane zdjęcia. Do każdej kategorii została przygotowana indywidualna oferta wraz z opisem, jakie elementy znajdują się w pakiecie. Wykorzystaliśmy również standardowe, kojarzone z wielu stron nazewnictwo zakładek, aby nie przesadzić z kreatywnością, która doprowadziłaby do kiepskiej konwersji. Na stronie pojawiło się również wiele elementów Call to Action, aby klient mógł w łatwy sposób napisać maila, zostawić do siebie kontakt lub zarezerwować termin sesji.

Prezentacja
systemu rezerwacji

Rezerwacja
sesji.

Dla klienta przygotowaliśmy dedykowany system do rezerwacji sesji fotograficznych. Został on zbudowany od podstaw, aby spełnić wszystkie oczekiwania funkcjonalne klienta. W systemie znalazł się kalendarz połączony z systemem WordPress, który umożliwia wybór daty, a także prezentuje zablokowane / zajęte dni. Administrator strony może również na własną rękę z poziomu panelu WordPress blokować wybrane dni np. święta lub już zarezerwowane terminy telefonicznie. Dalej widnieje formularz, który dynamicznie wyświetla kluczowe dla rezerwacji pola w zależności od wybranego rodzaju sesji. Na podstawie wszystkich uzupełnionych informacji przeliczana jest cena końcowa. System rezerwacji podpięliśmy pod płatności PayU, PayPal, co umożliwiło nam wygenerowanie wstępnej opłaty zaliczki bezpośrednio na stronie. Informacje o zrealizowanych płatnościach również trafiają do systemu, a gdy cały proces przejdzie pomyślnie, to wybrana przez użytkownika data jest blokowana w kalendarzu.

Prezentacja
plików w sklepie

Sklep oparty
o WooCommerce

Poza systemem rezerwacji w ramach strony internetowej uruchomiliśmy sklep oparty o WooCommerce umożliwiający sprzedaż produktów cyfrowych i fizycznych. Podobnie jak w przypadku kalendarza, system sprzedażowy zintegrowaliśmy z bramkami płatności PayU i PayPal, aby klienci mogli w szybki sposób dokonać zakupów. W realizacji został zaprojektowany również panel klienta, gdzie klienci mogą zweryfikować swoją historię zamówień.

Zainteresowany?

Stwórz z nami dedykowaną stronę dla swojej firmy! Zapewnimy Ci kompleksową obsługa w zakresie webdevelopment’u, e-Marketing’u, realizacji treści czy doradztwa biznesowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, którym możemy wesprzeć Twoją działalność i zapewnić jej szybszy rozwój.

Dedykowana strona internetowa

od 7500 zł netto
Zapraszamy do współpracy

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813