Czy linki kierujące do Twojej strony są wartościowe?

Analiza linków przychodzących

Linki przychodzące to niewątpliwie jeden z ważniejszych aspektów związanych z pozycjonowaniem. W trosce o wysoką widoczność Twojej strony nie zaśmiecaj jej mało wartościowymi odnośnikami – wykonaj profesjonalną analizę linków przychodzących!

Czym właściwie są linki przychodzące?

Linki przychodzące to nic innego jak odnośniki umieszczane na innych stronach www prowadzące do danej witryny. Dzielą się na linki dofollow, które wpływają na pozycję witryny w wyszukiwarce Google i nofollow, które tego nie robią.

01

Zlecenie i wycena

02

Realizacja audytu

03

Przygotowanie raportu

04

Przesłanie audytu

Dlaczego analiza linków przychodzących jest ważna?

Linki przychodzące są jednym z głównych elementów rankingowych Google, mających realny wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Czasy kiedy to ilość linków decydowała o widoczności już dawno odeszły w niepamięć. Obecnie liczy się nie ilość, a jakość. Za ocenę linków przychodzących odpowiada algorytm Pingwin, który w czasie rzeczywistym reaguje na odnośniki prowadzące do danej witryny. Nadmierne nasycanie mało wartościowymi linkami może przynieść odwrotny skutek i obniżyć pozycję witryny. Ponadto za „sztuczne linkowanie” Google może nakładać surowe kary. Właśnie dlatego niezwykle ważna jest analiza zaplecza pod tym kątem.

Nasz
Cennik.

Cena audytu jest zależna od wielkości profilu linków

? Wycena indywidualna
Czas realizacji: indywidualny

Profesjonalna analiza linków przychodzących

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest pozycja strony internetowej w wyszukiwarce Google. Ma ona realny wpływ na wynik sprzedaży, dlatego za pomocą różnych działań możemy skutecznie na nią wpłynąć. Początkowo wykonujemy analizę linków przychodzących na podstawie której możemy zbadać i ocenić obecną sytuację Twojej witryny. Dane te przedstawiamy szczegółowo w czytelnym pliku, który zawiera zarówno ilość linków dobrych (jakościowych, pochodzących z wiarygodnych źródeł) jak i niewłaściwych (spamerskich, pochodzących z zakazanych źródeł, tych które należy jak najszybciej usunąć). Dodatkowo w raporcie zawieramy listę anchorów odsyłających do danej witryny, domen z których prowadzą odnośniki oraz adresów URL podstron, które są najczęściej linkowane. Do analizy linków przychodzących wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczne narzędzie takie jak: Ahrefs, Google Search Console, Majestic, SeoSemrush.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813