Dołącz do Heron Art

Praca Front-end / Back-end Developer.

Hey!

poszukujemy do zespołu specjalistów od WordPress lub Prestashop (Mid lub Senior). Nasza agencja Heron Art Network zajmuje się realizacją stron firmowych oraz sklepów internetowych, a także dedykowanych modułów, czy integracji. Współpracujemy z wieloma klientami na rynku polskim i niemieckim. Nie wymagamy znajomości języka angielskiego, choć jest to mile widziane 🙂

Obecnie poszukujemy zarówno front-end developerów, jak i back-end developerów. Znasz jeden z powyższych systemów CMS, posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne? Serdecznie zapraszamy do zostawienia CV. Uwzględniamy zarówno zatrudnienie na umowie B2B, jak i na umowie o pracę.

Praca w pełnym wymiarze godzin stacjonarnie: 8:00 – 16:00 (elastyczne godziny pracy, może to być 7 – 15 lub inny podział)

Lokalizacja: Rybitwy 22/320, 30-722, Kraków

Firma: GQ Group sp. z o.o. sp. k.

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy:

  • Estymacja czasu wdrożenia zleconych zadań
  • Kodowanie funkcjonalności stron, tworzenie dedykowanych modułów i rozwiązań (back-end)
  • Kodowanie przygotowanych projektów graficznych / poprawki wizualne na stronach (front-end)
  • Współpraca z zespołem przy wdrażaniu projektów
  • Tworzenie integracji zgodnych z dokumentacjami serwisów zewnętrznych (back-end)
  • Dopisywanie funkcjonalności do stron opartych o system WordPress oraz Prestashop (oczywiście uwzględniamy, że pracujesz wyłącznie z jednym systemem) (back-end)
  • Zarządzanie bazami danych MySQL (back-end)
  • Zarządzanie serwerami (w podstawowym stopniu) (back-end)
  • Wdrażanie zabezpieczeń stron (back-end)
Wymagania:
  • Przynajmniej2-letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
  • Znajomość PHP, MySQL, HTML5, podstaw CSS3 (Less / SASS), Javascript
  • Umiejętność samodzielnego myślenia, wyszukiwania przyczyn problemów oraz ich usuwania
Mile widziane:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Ciekawą i rozwijającą pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Soki, napoje energetyczne, kawę, herbatę bez ograniczeń
  • Ambitne zadania
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji – umowa o pracę lub B2B
  • Przygotowane stanowisko do pracy
  • Pomoc w rozwoju swojej wiedzy i umiejętności

Uzupełnij poniższy formularz zgłoszeniowy lub wyślij zgłoszenie na mail: kontakt@heronsite.pl

Dołącz swoje CV

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).