Nowoczesna karta binzesowa

Projektowanie wizytówek

Wizytówka to pierwsza rzecz, z jaką ma styczność Twój partner biznesowy. Zadbaj o to, aby robiła wrażenie i była przejrzysta. Zaprojektujemy dla Ciebie wyjątkową wizytówkę, która zapada w pamięć od pierwszego wejrzenia.

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Jak projektujemy Twoją wizytówkę?

Najważniejszym zadaniem wizytówki jest przekazanie danych kontaktowych. Wydawałoby się, że „to tylko wizytówka”, jednak wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego projektujemy wizytówki tak, aby Twoja firma mogła wyróżnić się spośród konkurencji. W zależności od branży w jakiej działasz, na wizytówce umieścimy te elementy, które są najważniejsze w komunikacji biznesowej. Nazwa firmy, imię i nazwisko, zajmowane stanowisko, numer telefonu oraz e-mail – to podstawowe informacje, które bierzemy pod uwagę. Analizujemy najpotrzebniejsze informacje, dodajemy nowoczesny i oryginalny motyw graficzny, a następnie łączymy to w całość. Tak powstaje wyjątkowa, spersonalizowana wizytówka, która sprawi, że zostaniesz zapamiętany.

Nasz
Cennik.

Projekt wizytówki 1-stronnej

400 zł netto
Czas realizacji: do 2 dni

Projekt wizytówki 2-stronnej

500 zł netto
Czas realizacji: do 2 dni

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda nasza praca nad projektem?

Standardowe wymiary wizytówki to 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm, jednak często wychodzimy poza określone ramy. Na Twoje życzenie zaprojektujemy wizytówkę o innych rozmiarach, doradzimy jak najlepiej uzyskać oczekiwany przez Ciebie efekt, jakie elementy do siebie dopasować oraz jakie informacje na niej umieścić, aby była doskonałym elementem PRowym. Po przedstawieniu projektu możesz nanosić swoje poprawki i uwagi, wtedy my zaktualizujemy plan zgodnie z Twoimi sugestiami, aby stworzyć wizytówkę z której będziesz zadowolony.

Jeśli zupełnie nie masz pomysłu na to jak ma wyglądać Twoja wizytówka, nie martw się – doradzimy jak najlepiej wyeksponować zalety Twojego biznesu na niej, jakie informacje zamieścić, jakie wymiary dobrać oraz jaką grafiką ją ozdobić. Weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty od graficznego, przez marketingowy aż po PRowy. Analizując je oraz dodając naszą wiedze i kreatywność, stworzymy kompletny projekt, który w przyszłości stworzy Twoją oryginalną wizytówkę. Każdy realizowany przez nas zamysł jest dopracowany w najmniejszych szczegółach, a naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klienta z uzyskanego efektu – w postaci doskonałej wizytówki.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813