Kreatywne i zapadające w pamięć

Hasła reklamowe

Slogan reklamowy jest jednym z najważniejszych sposobów komunikacji marki z otoczeniem. Wraz z nazwą i logo firmy tworzy trio, które odbiorcy mogą zapamiętać na długie lata, lub zapomnieć po kilku minutach.

Tworzenie hasła reklamowego to jeden z najważniejszych etapów przygotowywania kampanii reklamowej. Pamiętaj, by slogan był spójny z Twoją marką, produktem i grupą docelową.

Hasło reklamowe – jakie powinno być

Czołowe światowe i krajowe marki posiadają chwytliwe hasła reklamowe. Niemal każdy z nas kojarzy te, stworzone przez Tic Tac („Tyle świeżości i tylko dwie kalorie”) lub Żubra („Żubr w trawie puszczy”). Chcesz, by i Twoje zostało zapamiętane na lata? Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Nasi Copywriterzy podczas tworzenia haseł reklamowych mają na uwadze wiele kwestii. Wiedzą, że siła dobrego sloganu tkwi w jego oryginalności, zwięzłości i prostocie. Odbiorca naszego komunikatu powinien go zapamiętać. Tworzymy więc krótkie teksty składające się najczęściej z maksymalnie 6-7 wyrazów. Dbamy również, by hasło reklamowe było idealnie dopasowane do osobowości biznesu, który prowadzisz. Pilnujemy także, by odpowiadało ono na pytanie, które zadaje sobie każdy konsument: po co mi ten produkt?

01

Zlecenie i wycena

02

Burza mózgów

03

Opracowanie haseł

04

Dostarczenie propozycji

Dlaczego warto postawić na dobre hasło reklamowe?

Dużą moc mają hasła reklamowe, które podkreślają korzyści, jakie daje nam posiadanie danego produktu. Świetnym przykładem takiego sloganu jest to, stworzone dla M&M’s: „Rozpływa się w ustach, a nie w dłoni”. Tworzenie haseł reklamowych, które w pośredni sposób podkreślają zalety danego produktu sprawia, że ludzie chętniej po niego sięgają. Pozbawiona sloganu marka traci natomiast szansę na skuteczniejszą (bądź jakąkolwiek) komunikację z konsumentami.

Stworzymy dla Ciebie hasło reklamowe o niezwykłej mocy

Tworzenie długich i krótkich tekstów reklamowych to nasza codzienność. Wiemy jednak, że jest to zadanie trudne – szczególnie dla osób, które nie zajmują się tym zawodowo. Budowa dobrego hasła reklamowego, choć z pozoru prosta, stanowi nie lada wyzwanie. Zdarza się, że praca nad jednym sloganem trwa kilka dni, a jego ostateczny kształt jest efektem „burzy mózgów”, w której uczestniczy grono doświadczonych copywriterów.

Zgłoś się do nas już dziś, a otrzymasz hasło reklamowe, które porwie konsumentów!

Cennik
Usług.

Opracowanie Hasła Reklamowego

200 zł netto
Czas realizacji: indywidualny

Pakiet dwóch haseł reklamowych

350 zł netto
Czas realizacji: indywidualny

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813