Zaplanujemy skuteczną strategię

Kampania szyta pod budżet

Potrafisz wyznaczyć budżet marketingowy w skali miesiąca lub roku, ale nie wiesz jak go wykorzystać? Prześlij nam wszystkie informacje, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany plan promocji, który pozwoli wykorzystać środki najlepiej jak to możliwe. Zbudujemy strategię w oparciu o różne usługi, uzupełniające się wzajemnie. Podczas współpracy dokładnie zweryfikujemy ich skuteczność i każdego miesiąca optymalizując nasze działania będziemy uskuteczniać promocję Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy.

01

Określenie strategii

02

Wdrożenie działań

03

Analiza i reagowanie

04

Wspólny sukces

Dlaczego warto skorzystać z kompleksowej obsługi?

e-Marketing to dużo szersze pojęcie niż pozycjonowanie lub reklamy Google Adwords. Oczywiście, są to kluczowe usługi, które w 90% przypadków wdraża się do strategii, niemniej mogą one korelować z innymi działaniami. Ponadto w niektórych przypadkach i ograniczonym budżecie firmy inne usługi mogą być znacznie skuteczniejsze. Dlatego też usługa nazywa się – szytą na miarę. Po otrzymaniu zapytania ofertowego przygotowujemy dla Twojej firmy spersonalizowaną ofertę i rozłożenie budżetu, tak aby kampania promocyjna była skuteczna zarówno w perspektywie krótkofalowej, jak i długofalowej. Naszym celem jest wygenerowanie jak najwyższej konwersji, która przełoży się na Twoje zyski i silną markę. Wykorzystując odpowiednio budżet możemy to osiągnąć! Ponadto współpracując z naszą agencją możesz na bieżąco korzystać również z innych jej usług: projektować materiały firmowe, opracowywać hasła reklamowe, korygować i rozwijać stronę internetową czy prowadzić bloga. Z pewnością przygotujemy dla Ciebie korzystne ceny 🙂

Prywatny opiekun

1

Otrzymasz prywatne opiekuna, który będzie odpowiedzialny za komunikację i koordynację działań.

Analiza marketingowa

2

Dokładnie przeanalizujemy Twoją obecność w Internecie, potencjał branży i dobierzemy odpowiednie usługi w ramach ustalonego budżetu.

Pełna dyskretność

3

Działamy w ukryciu – to Ty masz być twarzą sukcesu swojej firmy. My zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie, abyś to osiągnął.

Doświadczenie i wiedza

4

Nasz zespół prowadził setki projektów w różnorodnych branżach, na mniejszych i większych rynkach. Dlatego też możemy przełożyć nasze doświadczenie na Twoje sukcesy.

Ścisła współpraca

5

Twój opiekun będzie z Tobą ściśle współpracował, aby dostosować strategię pod aktualne potrzeby firmy. W oparciu o informacje będziemy aktualizować strategię marketingową.

Sukces jest blisko

6

Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem marketingu – z nami osiągniesz sukces wizerunkowy i pozyskasz wielu klientów. Zapewnimy Ci stabilny rozwój, który pozwoli zdominować konkurencję.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813