Profesjonalne kampanie Adwords

Google Adwords

Zbudujemy dla Twojej firmy profesjonalną kampanię w Google Adwords, która pozwoli Ci znacząco zwiększyć obroty firmy. Wykorzystując potencjał tego kanału marketingowego dotrzemy do osób poszukujących Twoich usług lub produktów. Nieustanną pracą i analizą zebranych danych (konwersje, realizacje zadań) zbudujemy skuteczną reklamę cechującą się niskim kosztem konwersji. Pozyskuj klientów już od pierwszego dnia uruchomienia kampanii – rozpocznij współprace z Heron Art Network.

01

Przygotowanie strategii

02

Wdrożenie kampanii

03

Stała optymalizacja

04

Analiza i raportowanie

Czym jest skuteczna kampania?

Działając na rynku od kilkunastu lat spotkaliśmy się z setkami kampanii prowadzonych przez zewnętrzne firmy. Niestety wiele z nich już z założenia nie mogło przynieść żadnych efektów. Bazowanie na domyślnych dopasowaniach przybliżonych, przepalanie budżetu na reklamy displayowe, błędnie dobrane słowa kluczowe czy brak weryfikacji skuteczności działań to tylko jedne z wielu błędów firm, które nie specjalizują się w tej formie reklamy.

Zatem jak wygląda skuteczna reklama? Przede wszystkim, Adwords to ciągła praca, a nie jednorazowe uruchomienie kampanii. Na przykładzie kampanii testowej w wyszukiwarce jest to ciągła budowa listy wykluczeń, dodawanie nowych fraz do kampanii, które cechują się wysokim stopniem konwersji, optymalizacja stawek CPC, operowanie na dopasowaniach z + w celu maksymalizacji widoczności czy tworzenie rozszerzeń reklam wraz z akcjami promocyjnymi firmy. Posiadając odpowiednią wiedzę i mając na uwadze nakład pracy, jaki jest wymagany przy prowadzeniu kampanii, można uzyskać bardzo duży zwrot z inwestycji i przyciągnąć tysiące klientów.

Google Adwords – podstawa dla e-Commerce

Kampania w Google Ads to podstawa działań marketingowych dla sklepów. Nie tylko reklama tekstowa spełnia tutaj swoje założenia, ale również niezwykle skuteczna reklama produktowa oraz remarketing, czyli banery śledzące użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili naszą stronę.

Dzięki kampanii nie tylko pozyskamy nowych klientów, ale również na nowo skonwertujemy osoby mające kontakt z naszą witryną internetową. Co ważne – efekty kampanii są w 100% mierzalne, dzięki czemu możesz dokładnie weryfikować z miesiąca na miesiąc ich opłacalność.

Prywatny opiekun

1

Każdy klient, który rozpoczyna z nami współpracę, otrzymuję prywatnego opiekuna odpowiadającego za koordynacje zadań.

Umowa na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem

2

99% klientów, którzy z nami współpracują, jest zadowolona z usług. Tym samym nie widzimy potrzeby wiązania nowych kontrahentów długimi umowami. Wierzymy, że spełnimy również Twoje oczekiwania i zostaniesz z nami na lata. Jeśli jednak coś Ci się nie spodoba, to w każdej chwili możesz się wycofać.

Profesjonalna kampania

3

Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę i realizację usługi, która zaowocuje zwiększeniem obrotów firmy. Jeśli poszukujesz firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie przy kampaniach i potrafi zbudować skuteczne reklamy, to zapraszamy do kontaktu.

Pełna transparentność

4

Nie mamy nic do ukrycia – po skonfigurowaniu usługi i budowie struktury reklam wyślemy Ci dostęp, abyś miał ciągły wygląd do konta. W każdej chwili będziesz mógł zweryfikować wykorzystany budżet, wartość konwersji czy ilość wejść na stronę.

Wsparcie programistyczne

5

Nie posiadasz zespołu, który będzie mógł dla Ciebie wdrożyć tagi konwersji lub tag remarketingowy? Chętnie pomożemy Ci w tym zadaniu!

Możliwość współpracy przy innych usługach

6

Posiadamy wiele działów, które oferują szeroki wachlarz usług. Dzięki temu możesz w każdej chwili wykorzystać nasze możliwości przy: pracach graficznych, programistycznych, innych usługach marketingowych czy zamówić profesjonalne treści na wszelakie platformy.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813