Spójna identyfikacja dokumentów

Papier firmowy

Pełen profesjonalizm to dopracowanie identyfikacji wizualnej firmy. W komunikacji biznesowej potencjalni kontrahenci i partnerzy zwracają uwagę nawet na papier firmowy – dlatego przenieś swoją firmę na wyższy level biznesu i zaprojektuj go u nas.

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Jak powinien wyglądać papier firmowy?

W skrócie: Gdy klient spojrzy na Twoją wizytówkę, logo oraz papier firmowy – ma wiedzieć, że pochodzą od Ciebie. Jedność papieru firmowego z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej to klucz do spójności wizerunkowej firmy.

Wzór papieru firmowego powinien być spójny z kolorystyką firmy; zawierać nazwę, logo, dane kontaktowe oraz hasło marketingowe i inne elementy identyfikujące firmę. Najważniejsza zasada, jaką kierujemy się przy projektowaniu papieru firmowego to stworzenie przyjaznej otoczki dla treści, która będzie na nim widnieć. Wzór papieru nigdy nie może dominować. Wszelka zawartość jaka później będzie umieszczana na papierze firmowym musi być widoczna – dlatego tło powinno być w odcieniu neutralnym, który będzie obojętny na czcionki i elementy pojawiające się na papierze.

Nasz
Cennik.

Projekt papieru firmowego

350 zł netto
Czas realizacji: do 3 dni

Projekt papieru firmowego – pakiet 2 projektów

 

500 zł netto
Czas realizacji: do 4 dni

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

W sieci można znaleźć wiele generatorów lub wzorów papieru firmowego, dlaczego warto zatem skorzystać z pomocy profesjonalistów?

Ponieważ najważniejsza cecha papieru firmowego to spójność z systemem identyfikującym firmę. Nie zawsze generator czy gotowiec stworzy projekt, który będzie integralny z kolorystyką firmy.

Ponadto w odpowiednim projekcie papieru firmowego ważny jest również sam papier. I to, jaka gramatura oraz jaki rodzaj zostanie zastosowany. Generatory nie doradzą tak jak my, czy można zastosować papier kredowy lub nie, czy jaką gramaturę wybrać. Ponadto, jako agencja, jesteśmy w stanie wynegocjować konkurencyjne ceny w drukarni.

Jeśli nie jesteś biegły w temacie projektowania oraz druku – nie martw się! Doradzimy i przedstawimy naszą ofertę rzetelnie tak, aby wszystko było dla Ciebie zrozumiałe.  Ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu, nasz grafik po przedstawieniu wstępnego projektu będzie czekał na Twoje opinie, sugestie czy poprawki na podstawie których zaktualizuje plan. I tak do momentu, aż projekt Twojego papieru firmowego będzie zadowalający.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813