Wiemy jak przykuć uwagę odbiorcy

Projektowanie ulotek

Chcesz poinformować o nowej promocji w Twoim sklepie? Siedziba Twojej firmy zmienia lokalizacje? Chcesz zawiadomić klientów o zmianie cennika? Wiemy jak stworzyć ulotkę, która spełni te i inne oczekiwania. Połączymy odpowiedni tekst z wyróżniającą oprawą graficzną, która da Twojej firmie skuteczną reklamę.

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Jak zaprojektować ulotkę doskonałą?

Ulotka jest jedną z najpopularniejszych form reklamy firmy. Jest ich mnóstwo na rynku, wszystkie są do siebie podobne, rzadko można spotkać ulotkę, która zaciekawi nas i sprawi, że przeczytamy jej treść. Dlatego bardzo ważny w projektowaniu ulotki jest zamysł graficzny. Jeśli przykujemy uwagę poprzez ciekawą oprawę graficzną – zachęcimy również do przeczytania treści.

Gdy dostajemy ulotkę do ręki idąc na przystanek lub wyjmujemy ją ze skrzynki z innymi broszurami oraz listami – nie mamy zbyt wiele czasu na analizowanie jej treść. Zaciekawi nas lub nie. My wiemy jak stworzyć projekt, który zaciekawi Twojego odbiorcę tak, aby zajrzał do środka i przeczytał informacje. Wiemy również jak ta informacja powinna brzmieć oraz jak powinna być zredagowana.

Nasz
Cennik.

Projekt ulotki 1-stronnej

600 zł netto
Czas realizacji: do 3 dni

Projekt ulotki 2-stronnej

 

800 zł netto
Czas realizacji: do 4 dni

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Co umieszczamy na ulotce?

Bez względu na przeznaczenie reklamy, rodzaj prowadzonej przez Ciebie działalności oraz format ulotki – treść powinna być przejrzysta i krótka, aby dać szanse czytelnikowi na szybkie przeczytanie wszystkiego. Oprócz standardowych linijek tekstu dobrym wyjściem są wykresy, infografiki, tabelki czy diagramy. Wszystko powinno być dodawane do projektu na podstawie ściśle określonego planu.

Jak pracujemy nad Twoim projektem?

Formaty ulotek jakie projektujemy to najczęściej: B5, A4 oraz A5. Jednak na życzenie klienta lub gdy przeznaczenie ulotki na to pozwala, realizujemy również nietypowe rozmiary. Wszystko z myślą o tym, aby ulotka zawierała właściwe informacje, docierała do Twoich klientów i oryginalnym wyglądem skłoniła ich do przeczytania treści.

Stworzymy dla Ciebie kompleksowo treść i obraz, który da doskonałą ulotkę. Nie czekaj, już teraz zadbaj o to, aby komunikat, jaki chcesz przekazać swoim klientom na pewno do nich dotarł, a Twoja firma skutecznie się zareklamowała.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813