Weźmiemy Cię pod nasze skrzydła

Rozwój nowych firm

Otwierasz swoją działalność lub jesteś świeżo po starcie? Ta usługa jest właśnie dla Ciebie! Na czym to polega? Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie, aby Twoja działalność prężnie rozwijała się na rynku. Ty ustalasz kwotę na Start i budżet w dalszych miesiącach, a my wdrażamy dla Ciebie skuteczną strategię. Przygotowujemy stronę, logo, materiały firmowe, podpinamy wszelakie narzędzia analityczne, tworzymy profesjonalne konta w Social Media i Wizytówkę Google, rozpoczynamy działania marketingowe o charakterze krótkofalowym i długofalowym. W skrócie – przekładamy doświadczenie zdobyte przy rozwoju wielu własnych marek i działalności naszych klientów.

01

Zaplanowanie strategii

02

Prywatny opiekun

03

Stała współpraca

04

Wspólne sukcesy

Pierwszy krok należy do Ciebie!

Nasza agencja wychodzi do Ciebie z wyjątkową ofertą, ale to Ty musisz zrobić ten pierwszy krok i napisać do nas. Po otrzymaniu wiadomości z informacją o Twojej działalności oraz potencjalnym budżetem, przygotujemy dla Ciebie konkretną strategię rozwoju / plan działania. Jeśli oferta wyda Ci się interesująca, to podpiszemy umowę, a Ty otrzymasz prywatnego opiekuna, który rozpocznie koordynacje wszystkich działów. I właśnie w tym momencie natychmiast ruszamy z realizacją strategii, aby jak najszybciej Twoja firma generowała satysfakcjonujące zyski.

Wyniesiemy Cię na szczyt

1

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy pracy w różnych branżach. Sami działamy zarówno w sektorze usług, jak i produkcji oraz dystrybucji prowadząc dwa sklepy internetowe. Ponadto nasza agencja marketingowa obsługuje dziesiątki kontrahentów z różnorodnych sektorów gospodarki.

Kompleksowe wsparcie

2

Zapewnimy Ci nie tylko usługi wdrożeniowe, ale również pełne doradztwo. Na każdym kroku będziemy sugerować – co możesz zrobić, aby nieustannie przeć do przodu. Nasz zespół zagwarantuje Ci najwyższej jakości obsługę w jednym miejscu!

To Ty ustalasz budżet!

3

Wiemy, że każda nowa firma rządzi się innymi możliwościami finansowymi. Jeden przedsiębiorca przygotuje na start duży budżet, aby szybko wbić się w rynek, a drugi z uwagi na ograniczone środki postawi na powolne, ale stabilny rozwój. My jako Twój partner biznesowy, przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą strategię!

Pełna dyskretność

4

To Ty jesteś twarzą swojej firmy. My działamy w tle robiąc wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić Ci szybki rozwój. Dlatego też zaoferujemy Ci pełną dyskrecję i nie będziemy sobie przypisywać Twojego sukcesu. Tym bardziej, że jednym z kluczowych elementów rozwoju jest budowa silnego wizerunku.

Niczym nie ryzykujesz

5

Mając świadomość jak wiele robimy dla naszych klientów, jesteśmy pewni że każdy nowy kontrahent będzie w 100% zadowolony ze współpracy. Dlatego też umowa, którą podpiszesz obowiązuje na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem. Co to oznacza? Jeśli z jakieś powodu współpraca nie będzie Ci odpowiadać, to w każdej chwili możesz ją zakończyć.

Szeroki zakres usług

6

Na twój sukces będzie pracował: dział marketingowy & PR, dział graficzny, programiści / webdeveloperzy, działa analityczny, a wszystko zorganizuje Twój prywatny opiekun. Zastanów się – ile musiałbyś zapłacić zatrudniając te wszystkie osoby do swojej działalności. U nas otrzymasz wsparcie całego zespołu w ramach współpracy!

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813