Rozwijamy e-Commerce na świecie

Pełne wsparcie dla e-Commerce.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w obsłudze i rozwoju dla e-Commerce. Obsługujemy małe, średnie i duże sklepy liczące obrót w milionach złotych miesięcznie. Jesteśmy jedną z nielicznych agencji, która jest w stanie wspierać Twój e-Commerce na tak wielu płaszczyznach, a jednocześnie wnieść bardzo dużo swojego doświadczenie w Twój rozwój. Naszym partnerom zapewniamy: doradztwo, analizę e-Commerce, wsparcie programistyczne w poprawkach i nowych wdrożeniach, budowę profesjonalnych sklepów, działania e-Marketingowe i PR, podpięcie i analizę danych sprzedażowych, rozwój sklepu na innych rynkach zagranicznych czy integracje z zewnętrznymi platformami i Marketplace. Całe wsparcie otrzymujesz w jednym miejscu – weźmiemy Twój e-Commerce pod nasze skrzydła.

01

Napisz do nas i opisz potrzeby

02

Otrzymasz od nas informacje, jak możemy Ci pomóc i jakie będą ceny

03

Po akceptacji ruszamy ze współpracą

04

Twój e-Commerce rośnie wraz z nami i nie musisz się martwić o jego stabilność

Doradztwo
i audyt.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w e-Commerce możemy dokładnie przejrzeć Twój sklep internetowy sugerują zmiany, które poprawią konwersję i zwiększą koszyki zakupowe. Jednocześnie zasugerujemy wyeliminowanie błędów, jeśli takie napotkamy na stronie. Podczas naszej współpracy przy innych usługach możesz liczyć na stałe wsparcie doradcze. Prowadzimy wiele e-Commerce na różnych rynkach – widzimy co działa, jakie są trendy. Całą naszą wiedzą dzielimy się z partnerami, aby platformy pod skrzydłami Herona, szybko się rozwijały.

Budowa sklepów
internetowych.

Posiadasz przestarzały sklep internetowy? Chciałbyś go odświeżyć? Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną platformę e-Commerce wyróżniającą się wizualnie, zoptymalizowaną pod przyszłe działania marketingowe, zoptymalizowaną pod kątem szybkości ładowania, bogatą w przydatne do sprzedaży funkcjonalności i co najważniejsze – konwertującą. Dedykowany projekt pozwoli stworzyć spójny wizerunek Twojej marki i zbudować zaufanie klientów, a wysoka jakość kodu programistycznego uwolni Cię od ciągłych problemów. Jaki czas musisz zaplanować na takie wdrożenie? Sklepy wdrażamy na przestrzeni do 4 miesięcy. Koszt takiego dedykowanego sklepu internetowego podpiętego pod platformę Prestashop wynosi od 60 000 zł netto.

Wsparcie programistyczne
dla istniejącego sklepu.

Posiadasz sklep internetowy, ale potrzebujesz wsparcia programistycznego przy poprawkach oraz jego rozwoju, wdrażaniu nowych funkcjonalności i integracji? Nasi programiści są gotowi na nowe wyzwania. Ważne – posiadamy bardzo doświadczonych programistów, dlatego nie usłyszysz od nas: nie da się tego zrobić, nie umiemy tego zrobić. Ogranicza nas tylko czas i budżet. Dlatego jeśli chcesz zapewnić sobie wsparcie specjalistów, którzy zapewnią Ci najwyższej jakości obsługę programistyczną, to jesteś w świetnym miejscu. Rozliczamy się godzinowo. Stawki godzinowe to od 160 – 180 zł netto / h w zależności od wykupionego pakietu godzinowego.

Marketing
dla e-Commerce.

Nie jesteś zadowolony ze swojej agencji marketingowej? A może jeszcze nie promowałeś swojego sklepu? Zapewnimy Ci kompleksową obsługę e-Marketingową na bardzo wysokim poziomie jakości. Prowadzimy wiele e-Commerce w zakresie: SEO, Social Media, SEM (Google Ads, Microsoft Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads) czy Content Marketingu. Nasza skuteczność nie opiera się wyłącznie na dużym doświadczeniu w prowadzeniu takich usług, ale również fakcie, iż posiadamy pełne zasoby, które pozwalają nam nie tylko prowadzić usługę, ale również odpowiednio pod nią przystosować Twój sklep technicznie. Nasi klienci generują setki tysięcy, a nawet miliony wejść miesięcznie, a za tym stoi dalsza sprzedaż i zyski.

Integracja
z rozwiązaniami
zewnętrznymi.

Pomożemy Ci w integracji Twojego e-Commerce z zewnętrznymi rozwiązaniami, które usprawnią sprzedaż, analitykę oraz pozwolą oferować Twoje produkty w większej ilości miejsc. Sklepy internetowe integrujemy m.in. z: systemami księgowymi, Baselinker, Sales Manago, edrone, systemami CRM, Marketplace takimi jak Allegro, Ebay, Amazon, porównywarkami cen takimi jak Ceneo, systemami do newslettera, rozwiązaniami AI jak chatboty, systemami płatności, dostawcami i wiele więcej.

Najnowsze
projekty e-Commerce.

Zobacz zrealizowane w naszej agencji projekty sklepów internetowych, odwiedź wybrane z nich i dowiedz się więcej na temat zakresu wdrożenia. Przekonaj się, że za naszymi usługami przemawia jakość i rozpocznij współpracę, która pomoże się rozwinąć Twojej działalności w e-Commerce. Przełożymy nasze doświadczenie, na Twój sukces. Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).