Bezpieczne i skuteczne SEO

Pozycjonowanie stron

Poszukujesz agencji marketingowej, która wypozycjonuje Twoją stronę firmową lub sklep internetowy? Świetnie trafiłeś! Zapewnimy Ci najwyższą jakość działań SEO. Co przemawia za naszą ofertą? Z pewnością coś, co zaproponuje Ci niewiele agencji – Pełna Transparentność. Każdego miesiąca dostarczymy Ci nie tylko raport pozycji, ale również raport dodanych linków z serwisów zewnętrznych. Link Building, to jeden z filarów walki o pozycję, a my każdego miesiąca udowadniamy Ci, że Twój budżet jest odpowiednio wykorzystywany, dzięki czemu strona stabilnie poszerza swoją organiczną widoczność.

01

Audyt strony

02

Link Building

03

Stała rozbudowa strony

04

Raportowanie działań

Jak wyceniamy pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to jedna z usług, gdzie nie jest możliwym określenie konkretnej ceny miesięcznej za usługę. Im wyższy budżet firma przeznacza na działania SEO, tym szybsze i lepsze efekty uzyskuje. Motywuje to fakt, że posiadając większe możliwości finansowe możemy opublikować więcej artykułów sponsorowanych z linkami do Twojej strony. Mają one ogromny wpływ na moc Twojej domeny, która z każdą publikacją rośnie w oczach Google.

Jednak, aby wyjść do Ciebie z konkretną propozycją przedstawimy Ci trzy pakiety SEO: minimum, optimum i maksimum. To ty zdecydujesz, który pakiet wybierasz, a my wykorzystamy ego w 100%, aby Twoja widoczność rosła z każdym miesiącem.

Dlaczego nasze pozycjonowanie jest skuteczne?

Na pozycjonowanie patrzymy z szerszej perspektywy. Nie skupiamy się na 2 – 3 słowach, które przyniosą zyski dopiero po wielu miesiącach. Naszym celem jest prowadzenie do TOP 3 jak największej ilości fraz wartościowych dla firmy klienta. Tym samym duży nacisk kładziemy nie tylko na Link Building oraz Optymalizację, ale również Keywords Research oraz budowę contentu SEO.

W samym procesie pozyskiwania linków skupiamy się na mocnej dywersyfikacji profilu domeny. Linki pozyskujemy z artykułów sponsorowanych, marketingu szeptanego, komentarzy na blogach, kilkudziesięciu najlepszych katalogów czy lokalnych portali. Dzięki temu działania są bezpieczne i skuteczne!

[stellar top=”10″ for=”page” cols=”4″]

Prywatny opiekun

1

Każdy klient, który rozpoczyna z nami współpracę, otrzymuję prywatnego opiekuna odpowiadającego za koordynacje zadań.

Umowa na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem

2

99% klientów, którzy z nami współpracują, jest zadowolona z usług. Tym samym nie widzimy potrzeby wiązania nowych kontrahentów długimi umowami. Wierzymy, że spełnimy również Twoje oczekiwania i zostaniesz z nami na lata. Jeśli jednak coś Ci się nie spodoba, to w każdej chwili możesz się wycofać.

SEO + Buzz marketing - podwójne korzyści

3

W ramach Link Building pozyskujemy linki m.in. z forów tematycznych, a co za tym idzie polecamy Twoje usługi lub produkty w serwisach z naszej bazy. To daje dodatkowe szanse na pozyskanie klienta bezpośrednio z witryny internetowej, gdzie został opublikowany wpis promocyjny.

Pełna transparentność

4

Nie mamy nic do ukrycia – na koniec miesiąca wyślemy Ci raport: pozycji dla najistotniejszych fraz, ogólnej widoczności wenerowanej z programu Senuto oraz wykaz pozyskanych linków do Twojej strony. Dzięki temu możesz dokładnie zweryfikować wykonane prace.

Budowa contentu

5

W ramach usługi pozycjonowania w każdym miesiącu budujemy treści na Twoją stronę, które pozwalają pozyskać widoczność z nowych fraz. Odpowiednia struktura SEO to podstawa do sukcesu, a my zadbamy, aby Goole powiązało witrynę internetową z jak największą ilością słów kluczowych.

Możliwość współpracy przy innych usługach

6

Posiadamy wiele działów, które oferują szeroki wachlarz usług. Dzięki temu możesz w każdej chwili wykorzystać nasze możliwości przy: pracach graficznych, programistycznych, innych usługach marketingowych czy zamówić profesjonalne treści na wszelakie platformy.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813