Weźmiemy Cię pod nasze skrzydła

Rozwój firmy

Prowadzisz z sukcesami działalność gospodarczą, ale chciałbyś przyspieszyć jej rozwój lub zapewnić sobie kompleksowe wsparcie w zakresie usług, do których nie masz odpowiedniego zespołu? Dołącz do naszych partnerów! Na podstawie budżetu, jaki miesięcznie chcesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy w naszej agencji, przygotujemy dla Ciebie konkretną strategię. Korzystając z naszych usług zapewniasz sobie wsparcie: grafików, programistów, specjalistów ds. marketingu & PR, analityków i project managerów.

01

Zaplanowanie strategii

02

Prywatny opiekun

03

Stała współpraca

04

Wspólne sukcesy

Co możesz zyskać współpracując z Heron Art Network?

Rozpoczynając współpracę dokładnie analizujemy Twój wizerunek internetowy. Weryfikujemy, czy konkretne jego elementy nie wymagają odświeżenia i proponujemy zmiany. Jednocześnie wdrażamy strategię marketingową opartą o działania krótkofalowe i długofalowe. W celu ich analizy podpinamy narzędzia analityczne, tagi konwersji czy pixel Facebooka. Wierzymy, że nasza współpraca będzie trwała przez długi czas, a tym samym dzięki zebranym danym nieustannie będziemy mogli optymalizować kampanie. Zadbamy również o Twój wizerunek w sieci, aby marka była kojarzona z dbałością o klienta i wysokim poziomem obsługi. W razie potrzeb związanych z modyfikacją strony czy przygotowaniem materiałów firmowych / promocyjnych również służymy pomocą J

Wyniesiemy Cię na szczyt

1

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy pracy w różnych branżach. Sami działamy zarówno w sektorze usług, jak i produkcji oraz dystrybucji prowadząc dwa sklepy internetowe. Ponadto nasza agencja marketingowa obsługuje dziesiątki kontrahentów z różnorodnych sektorów gospodarki.

Kompleksowe wsparcie

2

Zapewnimy Ci nie tylko usługi wdrożeniowe, ale również pełne doradztwo. Na każdym kroku będziemy sugerować – co możesz zrobić, aby nieustannie przeć do przodu. Nasz zespół zagwarantuje Ci najwyższej jakości obsługę w jednym miejscu!

To Ty ustalasz budżet!

3

Wiemy, że każda firma rządzi się innymi możliwościami finansowymi. Jeden przedsiębiorca może pozwolić sobie na duży budżet, aby szybko wbić się w rynek, a drugi z uwagi na ograniczone środki postawi na powolne, ale stabilny rozwój. My jako Twój partner biznesowy, przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą strategię!

Pełna dyskretność

4

To Ty jesteś twarzą swojej firmy. My działamy w tle robiąc wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić Ci szybki rozwój. Dlatego też zaoferujemy Ci pełną dyskrecję i nie będziemy sobie przypisywać Twojego sukcesu. Tym bardziej, że jednym z kluczowych elementów rozwoju jest budowa silnego wizerunku.

Niczym nie ryzykujesz

5

Mając świadomość jak wiele robimy dla naszych klientów, jesteśmy pewni że każdy nowy kontrahent będzie w 100% zadowolony ze współpracy. Dlatego też umowa, którą podpiszesz obowiązuje na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem. Co to oznacza? Jeśli z jakieś powodu współpraca nie będzie Ci odpowiadać, to w każdej chwili możesz ją zakończyć.

Szeroki zakres usług

6

Na twój sukces będzie pracował: dział marketingowy & PR, dział graficzny, programiści / webdeveloperzy, działa analityczny, a wszystko zorganizuje Twój prywatny opiekun. Zastanów się – ile musiałbyś zapłacić zatrudniając te wszystkie osoby do swojej działalności. U nas otrzymasz wsparcie całego zespołu w ramach współpracy!

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813