Kreatywny design z przekazem

Projektowanie logotypów

Logotyp to najważniejszy element firmy, który będzie pojawiał się praktycznie wszędzie: od reklam, przez strony www, aż po zdobienia na wizytówkach czy papierach firmowych. Wraz z rozwojem Twojej działalności stanie się kluczem do jej rozpoznawalności. Dlatego zadbaj o to, aby projekt stał na jak najwyższym poziomie i niósł za sobą coś więcej niż prostą wizję grafika.

01

Skontaktuj się z nami

02

Wypełnij Brief

03

Zrealizuj z nami logo

04

Dostarczymy je w formatach do użytku

Dlaczego logotyp jest tak ważny?

Logotyp to element identyfikacji wizualnej firmy, który jest pewnego rodzaju emblematem, pierwszym obrazem z którym styka się potencjalny klient czy partner biznesowy. Dlatego musi być unikalny. Stworzenie dobrego logotypu to coś więcej niż zaproponowanie samej grafiki, to również zrozumienie filozofii firmy oraz jej wartości. I to jest właśnie nasze zadanie, aby zaprojektować niepowtarzalny logotyp, który w przyszłości będzie kojarzony wyłącznie i nierozerwalnie z Twoją firmą. Każda firma ma swój znak unikatowy. Niektóre są kultowe i zawsze kojarzone będą z jedną firmą np. Nike czy Coca – Cola. Dużym wyzwaniem jest stworzenie wyjątkowej grafiki, ponieważ składa się na to wiele czynników.

Nasz
Cennik.

Zaprojektowanie logo
max. 3 propozycje

1000 zł netto
Czas realizacji: do 5 dni

Zaprojektowanie logo + księgi znaku
max. 3 propozycje

1500 zł netto
Czas realizacji: do 8 dni

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda idealny logotyp?

Znamy przepis na sukces w projektowaniu logotypów. Najważniejszym elementem jest interpretacja nazwy firmy: może coś oznaczać, może się z czymś kojarzyć lub może być synonimem czegoś. Druga ważna kwestia to slogan reklamowy, który można umieścić w logotypie. Te dwie składowe mogą dać wyjątkowy efekt, jeśli tylko wiemy jak odpowiednio je połączyć. W Heron Art wiemy jak to zrobić. Gwarantujemy stworzenie oryginalnego logotypu, który wyróżni Twoją firmę pośród konkurencji i będzie kojarzył się tylko i wyłącznie z nią. Klienci od razu skojarzą Twoją działalność, gdy tylko zobaczą Twój logotyp.

Jak pracujemy nad Twoim logotypem?

Analizując wszelkie kwestie dotyczące Twojej firmy, grafik wykona wstępny projekt do którego będziesz mógł nanieść poprawki, następnie zaktualizowaną propozycje logotypu odeślemy do ponownego sprawdzenia – i tak dopóki będziesz zadowolony z uzyskanego efektu. Wszystkie projekty tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Najważniejszym celem w tworzeniu projektów jest zadowolenie klienta i skuteczna reklama jego firmy, która przełoży się na zwiększenie rozpoznawalności marki.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813