Heron Art Network - marka GQ Group

Dlaczego warto nam zaufać?.

Marka Heron Art Network to wiodąca marka naszej spółki GQ Group. Agencja interaktywna początkowo powstała jako jednoosobowa działalność gospodarcza, która na przestrzeni czasu przeobraziła się w spółkę. Obecnie pod skrzydłami GQ Group prężnie funkcjonuje 5 marek w sektorze usług, jedna marka w sektorze produkcji i dwie marki w sektorze dystrybucji.

Pisząc o Heron Art mówimy o tzw. agencji 360°. Czym cechuje się ta działalności? Posiadamy wieloosobowy, wykwalifikowany zespół, który może kompleksowo obsłużyć firmę oferując jej szeroki zakres usług z kategorii: programowania / tworzenia stron, grafiki komputerowej / reklamowej, realizacji profesjonalnych materiałów tekstowych, doradztwa oraz e-Marketingu & PR’u.

Celem agencji jest zarówno dotarcie i pomoc dla małych działalności, jak i zapewnienie najwyższej jakości usług dużym firmom. Posiadamy ogromne doświadczenie przy projektach w wielu branżach, które następnie przekładamy na sukcesy nowych klientów. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości i co najważniejsze – kompleksowej obsługi – to zapraszamy do współpracy.

Pozostałe marki działające
pod naszymi skrzydłami

Agencja Heron Art została odznaczona w 3 kategoriach rankingu TechBehemoths:
Best Webdesign, Best e-Commerce oraz Best Wordpress Poland Agency!

Najnowsze Realizacje.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).