Dobierz frazy dla swojej strony

Keywords Research

Dobór słów kluczowych dla strony głównej i podstron to kluczowe działanie jako fundament dla pozycjonowania i uzyskania wysokiej jakości reklam w Google Adwords. Bardzo niewiele stron wykorzystuje pełen potencjał fraz branżowych, który mogą wdrożyć do swojej strony. Segregacja słów kluczowych i przypisanie ich do konkretnych podstron już po zindeksowaniu zmian pozwoli uzyskać większą widoczność w Google na nowych frazach. Zmaksymalizuj swój potencjał i wygeneruj większy ruch z wyników organicznych. Za pomocą profesjonalnych narzędzi dobierzemy frazy pod Twoją witrynę firmową.

01

Zlecenie i wycena

02

Realizacja zamówienia

03

Przygotowanie raportu

04

Przesłanie specyfikacji

W jaki sposób wybieramy konkretne słowa kluczowe?

Na podstawie licznych narzędzi analizujemy i sprawdzamy, jakie frazy wpisują w wyszukiwarkę Google Twoi potencjalni klienci. Na tej podstawie decydujemy, które będą najlepsze i dadzą Ci przewagę na tle konkurencji. W oparciu o konkretne dane z szerokiego grona internautów jesteśmy w stanie wyłonić tych, którzy szukają oferowanego przez Ciebie produktu lub usługi. To daje gwarancję, że treści trafią wyłącznie do zainteresowanych nimi czytelników.

Ponadto, przy doborze słów kluczowych kierujemy się również ich popularnością. Z własnego doświadczenia wiemy, że na początku nie warto porywać się na pozycjonowanie pod bardzo popularne frazy. Konkurencja jest wtedy dość spora, a szanse na szybkie wybicie się i tym samym szybkie efekty niewielka. Na początku lepiej celować w słowa kluczowe o średniej popularności – tu mamy spore pole do popisu. W tym wypadku efekty przyjdą znacznie szybciej. Raczej odradzamy celować w mało popularne słowa – co prawda szansa na szybkie znalezienie się na pierwszych pozycjach jest duża, aczkolwiek zyski mogą okazać się niewystarczające.

Nasz
Cennik.

Wycena zależna od poziomu rozbudowania strony

? Wycena indywidualna
Czas realizacji: indywidualny

Dobór słów kluczowych w Heron Art

To właśnie słowa kluczowe odgrywają kluczową rolę w kwestii pozycjonowania. Warto w tej kwestii zaufać prawdziwym profesjonalistom. Jako profesjonalny zespół Heron Art mamy za sobą masę projektów związanych z doborem odpowiednich słów kluczowych. Lata praktyki nauczyły nas co warto wybierać, a co niekoniecznie. Na szczęście Ty nie musisz eksperymentować! Nie ryzykuj i zamów u nas usługę związaną z doborem trafnych słów kluczowych!

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813