Zweryfikuj skuteczność kampanii

Audyt Adwords

Odpowiednia konfiguracja kampanii Google Adwords wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych zadań. Zmiany proponowane przez samo Google nie do końca są w interesie firmy reklamującej się poprzez kampanie sponsorowane, a brak doświadczenia i umiejętności osoby zajmującej się konfiguracją może zaowocować licznymi błędami. Twoja kampania nie przynosi efektów? Sprawdź ją w naszej agencji! Wykonamy dla Ciebie audyt konta, który wykaże wszystkie nieprawidłowości i sugestie zmian. Zweryfikujemy czy ustawione kampanie mają potencjał sprzedażowy, czy należy je kompleksowo przebudować.

01

Zlecenie i wycena

02

Audyt konta
Adwords

03

Spisanie
raportu

04

Dostarczenie audytu

Najczęstsze błędy w kampaniach Google Adwords

Realizując audyty dla naszych klientów natknęliśmy się na dziesiątki kluczowych błędów, które przekreślały ich kampanie już na starcie. Niestety błędnie ustawiając reklamę można przepalić bardzo wysoki budżet i nie uzyskać z tego żadnych korzyści. Na jakie błędy trafialiśmy najczęściej audytując konta Adwords? Przede wszystkim – błędnie ustawione dopasowania. Domyślnym dopasowaniem słowa kluczowego jest dopasowanie przybliżone. Osoba bez odpowiedniej wiedzy pozostawia taką formę reklamy. Czym to skutkuje? Reklama pojawia się na wielu powiązanych frazach, nawet tych, które nas nie interesują. Tym samym przepalamy budżet i nie dajemy sobie szansy na skonwertowanie ruchu. Kolejny problem – osoby administrujące kampanie Google Ads nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć, że jest to nieustanna praca. Bardzo często reklamy pozostają w tej samej formie, jak przy uruchomieniu, nic nie jest modyfikowane. To poważny błąd, ponieważ prowadząc kampanię należy nieustannie optymalizować stawki CPC, aby generować jak największy ruch przy ustalonym budżecie, budować listę wykluczeń dla fraz, które nas nie interesują czy badać poziom konwersji dla wybranych fraz i decydować o ich wartości reklamowej. Na kontach brakuje również często rozszerzeń reklam, dywersyfikacji kreacji reklamowej czy dopasowania dynamicznego nagłówka dla reklam. Oczywiście to tylko wybrane problemy, które można napotkać podczas audytu. Wykonaj audyt własnej kampanii, a wskażemy Ci jak ją usprawnić, aby generowała o wiele większe dochody!

Nasz Cennik.

Koszt obsługi kampanii Google Adwords jest zależny od budżetu miesięcznego na kliknięcia oraz form reklamy, jakie chcesz wykorzystać. Prześlij nam informację o swoich założeniach finansowych oraz adres strony, a przygotujemy dla Ciebie konkretną ofertę współpracy.

Koszt audytu zależny od poziomu rozbudowania konta

? Wycena indywidualna
Czas realizacji: indywidualny

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813