Przyciągnij uwagę do produtku

Projektowanie opakowań

Wprowadzasz nowy produkt do sklepów i chcesz mieć opakowanie, które wyróżni je na półkach sklepowych? Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. W przypadku Twojego produktu pierwsze wrażenie robi opakowanie – dlatego zadbaj o to, aby było wyjątkowe.

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Jakie jest idealne opakowanie?

Takie, które wyróżni Twój produkt spośród innych na sklepowych półkach, musi być unikalne wizualnie. Co to oznacza? Gdy klient podejdzie do regału gdzie będzie mnóstwo innych produktów – wybierze właśnie Twój. Kolejnym ważnym elementem jest integralność opakowania z kolorystyką firmy. Wydaje się oczywiste, jednak warto to podkreślać – kolorystyka produktu ma kojarzyć się automatycznie z firmą\marką.

Nazwa produktu, marki, rodzaju (smaku, zapachu), sposób użycia, wartości odżywcze, kod kreskowy – to wszystko musi być umieszczone na opakowaniu w taki sposób, aby klient mógł bez problemu odnaleźć potrzebne informacje. Przejrzystość projektu gwarantuje, że informacje, jakie chcemy klientowi przekazać na opakowaniu zostaną przez niego znalezione i zrozumiane. Niezależnie od statusu społecznego czy materialnego – idealne opakowanie jest zrozumiałe dla każdego klienta, który po nie sięgnie w sklepie.

Warto również wspomnieć o kwestii, która wydaje się odległa, jednak jest istotna już na etapie projektowania pierwszego opakowania danego produktu. Mianowicie chodzi o miejsce na etykiecie na dodatkowy tekst, gdyby w przyszłości miały powstać inne rodzaje tego produktu. Ewentualne dopisanie rodzaju smaku, zmiany składu czy przeznaczenia np. bez cukru, bezglutenowy, light czy forte.

Nasz
Cennik.

Projekt opakowania głównego – matka

800 zł netto
Czas realizacji: do 4 dni

Projekt kolejnych opakowań z tej samej linii stylistycznej (produktowej)

450 zł netto / szt.
Czas realizacji: do 1 dnia / szt.

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Dlaczego dobrze zaprojektowane opakowanie jest ważne?

Oczywiście znaczącą rolę odgrywa też jakość samego produktu, jego rodzaj czy smak. Jednak w pierwszej kolejności – kupujemy oczami. Jeśli opakowanie zapadnie w pamięć i zauważymy je gdzieś w reklamie, a następnie w sklepie na półce to będziemy bardziej chętni do zakupu.  W Heron Art wiemy jak połączyć te wszystkie składniki ze sobą i stworzyć unikatowe opakowanie dla Twojego produktu. Zaprojektujemy je zgodnie z najnowszymi trendami oraz wytycznymi od Ciebie. Jako nasz klient masz możliwość nanoszenia poprawek na projekt do momentu, aż spełni Twoje oczekiwania.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813