Weźmiemy Cię pod nasze skrzydła

Rozwój e-Commerce

e-Commerce rządzi się swoimi prawami. Doskonale o tym wiemy, ponieważ sami posiadamy firmowe sklepy, a jako agencja marketingowa wspieramy dziesiątki partnerów zajmujących się sprzedażą internetową. Jednocześnie jest to sektor, który daje ogromne możliwości, a gdy umie się je wykorzystać, to firma odnosi ogromne sukcesy. Jeśli planujesz uruchomić sklep lub już działasz w e-Commerce, ale chciałbyś znacząco rozwinąć skrzydła, to skontaktuj się z nami już dziś! Jak to działa? Prześlij nam informację, jaki budżet miesięczny możesz poświęcić na rozwój swojej firmy. My przygotujemy dla Ciebie konkretną strategię, która zapewni Ci sukces.

01

Zaplanowanie strategii

02

Prywatny opiekun

03

Stała współpraca

04

Wspólne sukcesy

Profesjonalna obsługa pozwoli Ci walczyć z największymi

Nasza agencja to gwarancja najwyższej jakości usług. Zadbamy o kreatywny i nowoczesny wizerunek Twojej marki w Social Media, bezpośrednio w sklepie internetowym, jak i w kreacjach reklamowych. Wdrożymy funkcjonalności, które umożliwią lepszą konwersję i odzyskiwanie utraconych koszyków zakupowych. Przyciągniemy do sklepu setki klientów z różnych kanałów marketingowych takich jak: Google Ads, Facebook Ads, Buzz Marketing, Reklama produktowa, Remarketing, Cold Mailding etc. Nie zapominamy również o widoczności organicznej. Przeanalizujemy Twój potencjał SEO i zadbamy, aby Twoje pozycje nieustannie rosły, dzięki czemu w perspektywie długofalowej zdominujesz swój rynek.

Wyniesiemy Cię na szczyt

1

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy pracy w różnych branżach. Sami działamy zarówno w sektorze usług, jak i produkcji oraz dystrybucji prowadząc dwa sklepy internetowe. Ponadto nasza agencja marketingowa obsługuje dziesiątki kontrahentów z różnorodnych sektorów gospodarki.

Kompleksowe wsparcie

2

Zapewnimy Ci nie tylko usługi wdrożeniowe, ale również pełne doradztwo. Na każdym kroku będziemy sugerować – co możesz zrobić, aby nieustannie przeć do przodu. Nasz zespół zagwarantuje Ci najwyższej jakości obsługę w jednym miejscu!

To Ty ustalasz budżet!

3

Wiemy, że każda firma rządzi się innymi możliwościami finansowymi. Jeden przedsiębiorca może pozwolić sobie na duży budżet, aby szybko wbić się w rynek, a drugi z uwagi na ograniczone środki postawi na powolne, ale stabilny rozwój. My jako Twój partner biznesowy, przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą strategię!

Pełna dyskretność

4

To Ty jesteś twarzą swojej firmy. My działamy w tle robiąc wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić Ci szybki rozwój. Dlatego też zaoferujemy Ci pełną dyskrecję i nie będziemy sobie przypisywać Twojego sukcesu. Tym bardziej, że jednym z kluczowych elementów rozwoju jest budowa silnego wizerunku.

Niczym nie ryzykujesz

5

Mając świadomość jak wiele robimy dla naszych klientów, jesteśmy pewni że każdy nowy kontrahent będzie w 100% zadowolony ze współpracy. Dlatego też umowa, którą podpiszesz obowiązuje na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem. Co to oznacza? Jeśli z jakieś powodu współpraca nie będzie Ci odpowiadać, to w każdej chwili możesz ją zakończyć.

Szeroki zakres usług

6

Na twój sukces będzie pracował: dział marketingowy & PR, dział graficzny, programiści / webdeveloperzy, działa analityczny, a wszystko zorganizuje Twój prywatny opiekun. Zastanów się – ile musiałbyś zapłacić zatrudniając te wszystkie osoby do swojej działalności. U nas otrzymasz wsparcie całego zespołu w ramach współpracy!

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813