Zaprezentuj firmę lub wydarzenie na plakacie

Projektowanie plakatów

Szukasz sposobu na skuteczną reklamę zewnętrzną? Potrzebujesz plakatów zachęcających do pracy w Twojej firmie? A może chcesz promować ważne dla Twojej firmy wydarzenie? My wiemy jak powinien wyglądać plakat, który trafi prosto do adresata i poinformuje go o tym na czym Ci zależy.

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Plakat to część reklamy outdoorowej czyli zewnętrznej. Patrząc na nasze ulice – jest ich mnóstwo. Dlatego właśnie przykładamy szczególną uwagę do oprawy graficznej jaka będzie go reprezentować, po to, aby został zauważony pośród innych. Dla Ciebie jako zlecającego najważniejsze jest, aby treść przekazu dotarła do odbiorcy. Nasze zadanie to sformułowanie tej treści zgodnie z Twoimi wytycznymi oraz ubranie jej w walory wizualne tak, aby zwrócić uwagę i zachęcić do przeczytania.

Jak pracujemy nad projektem Twojego plakatu?

Podczas tworzenia projektu plakatu możesz nanosić poprawki, a my na ich podstawie będziemy aktualizować go tak, aby finalnie spełnić wszelkie Twoje oczekiwania. Jeśli natomiast nie masz pomysłu zupełnie na to, jak miałby wyglądać plakat, ani jak przekazać istotę treści w nim – nie martw się, zajmiemy się wszystkim! Zaproponujemy, doradzimy i wyjaśnimy wszelkie Twoje wątpliwości.

Idąc ulicą mijamy codziennie mnóstwo plakatów lecz praktycznie ich nie zauważamy. Przyzwyczailiśmy się do tego, że na każdym kroku mijamy reklamę czegoś. Nasz cel to wyróżnienie z tłumu Twojej reklamy, stworzenie jej takiej, aby nie była obojętna. Tylko tyle i aż tyle. Analizując dokładnie specyfikę działalności Twojej firmy, potencjalną konkurencje oraz przeznaczenie plakatu – gwarantujemy stworzenie reklamy, która skutecznie trafi do Twoich odbiorców i przekaże im informacje.

Nasz
Cennik.

Projekt plakatu

800 zł netto
Czas realizacji: do 4 dni

Projekt plakatu – pakiet 2 plakatów

 

1000 zł netto
Czas realizacji: do 5 dni

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda plakat doskonały?

Unikalnie zaprojektowany plakat jest w stanie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta i zachęcić go do przeczytania treści. W zależności od przeznaczenia reklamy treść na niej umieszczona jest dłuższa lub krótsza. Ważne jednak, aby była graficznie otoczona przez odpowiednią kolorystykę, symbole i oryginalne motywy. Zaufaj profesjonalistom z Heron Art, a otrzymasz kompleksowy projekt plakatu, który przykuje uwagę Twoich odbiorców.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813