Budujemy wizerunek XXI wieku

Tworzenie Stron Warszawa

Witamy w agencji interaktywnej Heron Art Network Warszawa. To właśnie tutaj możesz zaprojektować swoją stronę firmową, która wyróżni Cię na tle konkurencji i stworzy zaufanie do marki. Skuteczna strona internetowa to podstawowy element strategii prowadzenia działalności. Witryny wykorzystuje się obecnie w wielu aspektach: informacyjnym, marketingowym, wizerunkowym, czy poradnikowym. Zapewnij sobie najwyższą jakość swojej strony i stwórz wizytówkę firmy w naszej agencji! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tworzenie Stron Warszawa – czym się wyróżniamy?

Na rynku działa wiele agencji i freelancerów oferujących tworzenie stron. Tak samo zdywersyfikowane są stawki za realizacje. Zależą one od wielu czynników takich jak: czy projekt jest dedykowany czy na szablonie, jaka jest jakość końcowa produktu czy jego zabezpieczenia. Nasza agencja oferując projektowanie stron przygotowała ścisłe procedury i elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Działamy na rynku od wielu lat aktywnie śledząc zmieniające się standardy projektowania, tworząc niesamowite, unikalne projekty, czy prowadząc kampanie marketingowe. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy nigdy nie powiedzą Ci – tego nie uda się zrobić. Wraz we współpracy z naszymi partnerami tworzymy dedykowane moduły, zaawansowane integracje czy strony firmowe, jakie są odbierane z ogromnym entuzjazmem klientów. Działamy w Krakowie, Warszawie, a także innych miastach w Polsce. Ponadto współpracujemy także z klientami zagranicznymi nieustannie poszerzając nasze horyzonty i łącząc elementy, które sprawdzają się na stronach na całym świecie.

 

Procedury przy tworzeniu stron

Wysoka jakość – dbamy o najwyższą jakość realizowanych stron, aby służyły one naszym partnerom przez długie lata i przykuwały uwagę potencjalnych klientów. Za nami już ponad 400 realizacji, co potwierdza skuteczność i zaufanie do naszej marki.

Jasne warunki współpracy – kontaktując się z naszymi doradcami otrzymasz jasne warunki współpracy, korzystne dla obu stron.

System WordPress – tworząc strony internetowe wykorzystujemy silnik WordPress, pod który podpinamy przygotowane layouty. Jest to obecnie lider rynku i co najważniejsze, nie uzależnia firmy od agencji. Otrzymasz system, który jest otwarty i może przy nim pracować każdy programista.

Robimy więcej niż inni – w ściśle określony procedurach realizacji strony zawiera się wiele elementów, które jako nieliczni wdrażamy w standardzie. Są to takie aspekty jak zmiana domyślnego linku logowania do WordPress, optymalizacja SEO, instalacja Yoast w celu umożliwienia Ci zarządzania meta znacznikami, podpięcie narzędzi analitycznych, dodanie elementów RODO, czy usunięcie domyślnych szablonów, przez które często dostają się wirusy.

01

Wycena stworzenia strony

02

Zaprojektowanie strony

03

Kodowanie + Podpięcie pod CMS

04

Przeniesienie strony na serwer i domenę

Tworzenie Stron – Strony Szablonowe

Plusy:

1) Atrakcyjna cena za stronę o wysokim poziomie jakości – od 3000 zł netto

2) Szybki czas realizacji – do 15 dni

3) Możliwość obejrzenia przed realizacją jak może wyglądać i zachowywać się Twoja strona

4) Na nic się nie zamykasz, w przyszłości możesz podmienić szablon na dedykowane rozwiązanie

Minusy:

1) Brak unikalności – inna firma może wykupić ten sam szablon i stworzyć podobną stronę

2) Wolniejszy czas ładowania – do 3 s

3) Decydując się na szablon decydujesz się na rozwiązania, sekcje wizualne w nim zawarte. Nie posiadasz możliwości dowolnej modyfikacji, tak jak przy dedykowanej realizacji na etapie projektu.

4) Niższa jakość kodu źródłowego

 

Tworzenie stron – Strony dedykowane

Plusy:

1) Wysoka jakość wizualna i techniczna

2) Unikalny projekt, który wyróżnia się na rynku

3) Brak ograniczeń podczas projektu graficznego

4) Bardziej intuicyjny panel z uwagi na własne rozwiązania pod kątem jego obsługi

5) Szybszy czas ładowania strony – około 1 – 1,5 s

6) Czysty kod i architektura pisana pod SEO pozwala lepiej pozycjonować witrynę internetową

7) Strona odporniejsza na integrację osób trzecich

Minusy:

1) Wyższy koszt realizacji z uwagi na znacznie większy nakład prac – od 7500 zł netto

2) Dłuższy czas realizacji – 1,5 – 2 miesięcy

Tworzenie stron Warszawa
Cennik realizacji.

Stwórz z nami stronę internetową i wyróżnij się na tle konkurencji.

Strona zrealizowana w oparciu o profesjonalny szablon WP

od 3000 zł netto
Czas realizacji: 15 dni

Strona zrealizowana od podstaw – unikalny projekt graficzny, zakodowanie i podpięcie pod CMS

 

od 7500 zł netto
Czas realizacji: 45 - 60 dni

Tworzenie Stron Warszawa Tanio czy Unikalnie?

Dwa modele oferowane przez naszą agencję pozwalają dobrać formę tworzenia strony do możliwości firmy. W obu wersjach otrzymasz stronę, która będzie odpowiadała dzisiejszym standardom i do której wdrożymy wszystkie procedury. Niemniej decydując się na stronę szablonową zawsze istnieje ryzyko, że inna firma stworzy stronę na tym samym szablonie co ty uzyskując bardzo podobny efekt. Decydując się na szablon musisz również pamiętać, że decydujesz się na jego przyjętą strukturę wizualną. Oczywiście posiadamy możliwości konfiguracji i modyfikujemy całość pod Twoją markę, ale korzystamy z elementów szablonu.

Tworzenie stron unikalnych, to zupełnie inna bajka

Strony unikalne dają nam pełnię możliwości, aby spełnić Twoje wszelakie oczekiwania i stworzyć niepowtarzalny projekt. Jeśli posiadasz budżet na tego typu realizację to gorąco zapraszamy Cię do wyboru tego modelu. Strona unikalna wystarczy Ci na długie lata i będzie świetną inwestycją w rozwój firmy. Wspólnie zaprojektujemy stronę, po której poruszanie się będzie dla klientów czystą przyjemnością.

Tworzenie stron w Heron Art, a SEO

Bardzo ważny przy tworzeniu stron jest aspekt SEO, czyli pozycjonowania. Strona musi zostać zaprojektowana tak, aby spełniała wymogi Google jeśli chodzi o elementy optymalizacji. Odpowiednia struktura nagłówków,odpowiednie ułożenie treści, czas ładowania czy wyświetlanie elementów na urządzeniach mobilnych. Nasza firma posiada niezależną agencję marketingową i bardzo duże doświadczenie przy optymalizacji stron internetowych. Dzięki temu w ramach usługi tworzenie stron Warszawa oferujemy również ich optymalizację, tak aby nowa witryna internetowa sprawnie pozycjonowała się w Google. Oczywiście po zakończeniu współpracy możemy również podjąć się jej dalszego pozycjonowania, jako osobnej usługi.

Zaufaj profesjonalistom, stwórz z nami stronę

Jesteś zainteresowany? Zaufaj nam i stwórz nowoczesną stronę internetową dla swojej firmy. Zadbamy, aby prezentowała ona najwyższy poziom jakości i była dla Ciebie bezcennym narzędziem pozwalającym na rozwój działalności. Tworzenie stron Warszawa / Praga – Agencja interaktywna Heron Art Network.

Tworzenie stron Warszawa praca

Jeśli poszukujesz pracy jako programista front-end lub back-end, to koniecznie napisz do naszej firmy. Nieustannie poszukujemy nowych specjalistów, którzy mogą wspomóc nasz zespół przy tworzeniu stron. Pracujemy z systemami WordPress i Prestashop, więc jeśli posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie z jednym z tych systemów, to zapraszamy do kontaktu. Zaoferujemy Ci korzystne warunki współpracy. Twórz strony z Heron Art Network.

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813