Portfolio

Animatria.

Realizacja
Dedykowana Strona Internetowa

Link
https://animatria.pl/

Dedykowana
Strona Firmowa.

Animatria zgłosiła się do nas z prośbą o odświeżenie swojego wizerunku internetowego. Firma posiadała już stronę, która była zgodna z dzisiejszymi standardami, ale jej forma wizualna była bardzo prosta. Jako że Animatria pracuje w branży kreatywnej, to postawiła sobie za cel pokazanie tego również na swojej stronie firmowej. Tym samym za cel postawiliśmy sobie stworzenie unikalnego, ciekawego projektu zgodnego z nowym Brand Bookiem firmy. Efektem naszych prac jest nowa wizytówka firmowa – Animatria.pl

Prezentacja
Strony głównej

Projekt wierny
identyfikacji wizualnej

W czasach kiedy gotowe szablony stron zyskują coraz większą popularność, w Internecie zaczyna brakować unikalności. To duży błąd, ponieważ strona firmowa to jednorazowa inwestycja, która reprezentuje działalność przez długie lata. Tym samym warto zadbać, aby projekt w 100% odpowiadał oczekiwaniom firmy oraz bezpośrednio nawiązywał do formy wizualnej, jaka jest wykorzystywana w identyfikacji wizualnej marki. Takie podejście pokazuje profesjonalne podejście firmy do swoich klientów oraz wyróżnia ją na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Na stronie agencji Animatria zastosowaliśmy szereg elementów, które pojawiają się również w innych materiałach. Oglądając projekt można zauważyć nietypową formę ramek ozdabiających przyciski i zdjęcia, nieregularne kształty pojawiające się w tle, spójną formę zaokrąglonych elementów czy konsekwentnie prowadzoną kolorystykę strony.

Prezentacja
usługi

Przemyślana
struktura.

Jednym z wyzwań przy realizacji projektu było zaplanowanie odpowiedniej struktury informacji pod kątem UX. Animatria posiada wiele kategorii usług kierowanych do różnych grup docelowych. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do strony 2 rodzaje menu. W standardowej belce górnej znajduje się menu pozwalające szybko znaleźć interesującą nas usługę lub przejść do kontaktu. Drugie menu ukryte jest w rozwijanym pasku po kliknięcia tzw. “hamburgera”. Z jego poziomu możemy przejść do pozostałych zakładkę informacyjnych oraz realizacji i bloga.

Prezentacja
podstrony kontaktu

Zainteresowany?

Stwórz z nami dedykowaną stronę dla swojej firmy! Zapewnimy Ci kompleksową obsługa w zakresie webdevelopment’u, e-Marketing’u, realizacji treści czy doradztwa biznesowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, którym możemy wesprzeć Twoją działalność i zapewnić jej szybszy rozwój.

Dedykowana strona internetowa

od 14 000 zł netto
Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813