Portfolio

Coccine.

Realizacja
Dedykowany Sklep Internetowy

Link
https://coccine-shop.eu/pl/

Dedykowany
Sklep Internetowy.

Wspólnie z marką Coccine stworzyliśmy dedykowany sklep internetowe, a właściwie platformę e-Commerce, która poza bezpośrednią sprzedażą w sklepie odpowiada za połączenie i zarządzanie sprzedażą w Amazon i Allegro. W ramach realizacji wprowadziliśmy wiele dedykowanych rozwiązań takich jak połączenie z systemem ERP Symfonia, dedykowane rozwiązanie do obsługi zestawów z Allegro poprzez sklep, system do wystawiania zestawów bezpośrednio w sklepie, gdzie klient może na podstronie zestawu zmieniać kombinacje produktów wchodzących w skład paczki czy system zwrotów produktów obsługiwany poprzez stronę / panel klienta, a nie mailowo. Ponadto przygotowaliśmy skrypty, które pozwalają masowo importować złożone produkty, a także eksportować je w tej samej formie w ramach backupu.

Prezentacja
Strony głównej

Kompleksowa
Platforma

Głównym założeniem realizacji było połączenie wszystkich kanałów sprzedażowych firmy i zamknięcie ich obsługi w systemie Prestashop. Całość połączona z systemem ERP daje ogromne możliwości i wysoki poziom organizacji pracy. W tym celu nasz zespół wdrożeniowy przygotował szereg dedykowanych rozwiązań i pokonał wiele problemów, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszego partnera. Efektem naszych działań jest platforma, do której spływają zamówienia z różnych serwisów, a także zakupy realizowane bezpośrednio na stronie, a kolejno całość przesyłana jest do systemu ERP, z którego można procesować dalej sprzedaż. Wykonana platforma jest w pełni skalowalna, a tym samym otwiera przed klientem szerokie możliwości integracji z nowymi systemami, a także rozbudowę samego sklepu o nowe funkcjonalności.

Prezentacja
kategorii

Dedykowane
moduły na stronie

Sklep Coccine poza szerokim wachlarzem funkcjonalności sprzedażowych dostępnych w podstawowej wersji systemu Prestashop, został wzbogacone o dedykowane rozwiązania naszej agencji oraz moduły zewnętrznych firm. Wśród nich możemy wyróżnić:

Promocja wybranego produktu w rozwijanym menu: stworzyliśmy dla klienta możliwość wyświetlenia wybranego produktu w rozwijanym menu, aby móc zwiększyć zakres jego promocji dla kategorii.

Promocja wybranych produktów w górnej części listy produktów: kolejne rozwiązanie marketingowe pozwalające wyróżnić najistotniejsze pozycje z asortymentu w górnej części listy produktów.

Zestawy produktowe z opcją zmiany kombinacji: domyślna wersja systemu Prestashop posiada wyłącznie możliwość tworzenia zestawów produktowych przy wyborze konkretnej kombinacji. Klient na karcie produktu nie ma opcji zmiany np. pojemności produktu w zestawie. Dlatego też odeszliśmy od tego rozwiązania wdrażając moduł pozwalający łączyć produkty w zestawy, a ponadto umożliwiający na dalszym etapie klientowi zmianę kombinacji każdego z produktów w zestawie.

System zwrotów produktów: nasi programiści przygotowali rozwiązanie, dzięki któremu klienci mogą składać zwroty / reklamacje bezpośrednio w panelu klienta. Pozwala im to zaciągnąć wybrane produkty z ich zamówienia i wysłać gotową wiadomość do właścicieli sklepu.

Rotujące banery promocyjne: na stronie klient może zamieścić banery promocyjne, które wraz z przeglądaniem strony rotują w losowy sposób. Dzięki temu możemy dostarczać użytkownikom sklepu różne formy reklamowe lub informacje promocyjne podczas jednej sesji.

Prezentacja
zestawu

 

Zainteresowany?

Stwórz z nami dedykowany sklep dla swojej firmy! Zapewnimy Ci kompleksową obsługa w zakresie webdevelopment’u, e-Marketing’u, realizacji treści czy doradztwa biznesowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, którym możemy wesprzeć Twoją działalność i zapewnić jej szybszy rozwój.

Dedykowany sklep internetowy

od 40 000 zł netto
Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813