Portfolio

Pskomsklep.

Realizacja
Dedykowany Sklep Internetowy

Link
https://pskomsklep.pl

Dedykowany
Sklep Internetowy.

Z właścicielem sklepu Pskomsklep współpracowaliśmy już od dłuższego czasu przy reklamie Google Ads. Nasze kampanie konwertowały coraz bardziej, ale w głowie cały czas mieliśmy pomysł na odświeżenie sklepu, aby zwiększyć zaufanie, intuicyjność obsługi i efekt wizualny, który towarzyszy potencjalnym klientom po wejściu na stronę. Poprzednia strona została oparta o dość prosty graficznie motyw Prestashop, który niekiedy powodował również problemy techniczne. Nasz partner zdecydował się wykorzystać pełen potencjał sklepu, dzięki czemu we współpracy mógł powstać nowy, unikalny projekt wykonany przez naszych grafików. Całość została zakodowana od podstaw i podpięta pod system Prestashop, a efekt naszej pracy można zobaczyć online – https://pskomsklep.pl

Prezentacja
Strony głównej

Nowoczesny design
z mocnym naciskiem na SEO

Projekt sklepu Pskomsklep został przygotowany od podstaw przez naszych grafików na podstawie brandingu klienta oraz architektury poprzedniego sklepu. Zdecydowaliśmy się na większe zmiany, szczególnie w strukturze kategorii. Do tej pory klient prezentował menu wertykalnie wypisując wszystkie marki telefonów. Z uwagi na ich ilość, a także potrzeby SEO przebudowaliśmy całkowicie ten model. W kategoriach wychodzimy od rodzaju produktów np. Etui na telefon co pozwoliło nam ułożyć menu horyzontalnie i wzbogacić pozycje o przygotowane dla klienta ikony. Dzięki temu menu stało się bardziej intuicyjne, a struktura kategorii bardziej przyjazna dla pozycjonowania w wynikach organicznych. Całość została utrzymana w jasnych, przejrzystych kolorach, aby nie odciągać zbędnie uwagi klienta od kluczowych elementów sprzedażowych.

Prezentacja
kategorii

Warstwa
funkcjonalna

Na potrzeby zmian w kategoriach przygotowaliśmy skrypt, który automatycznie przestawił wszystkie kategorie w Prestashop i na nowo przypisał do nich produkty. Było to konieczne z uwagi na bardzo szeroką ofertę partnera, a tym samym ogromny potencjał czasu na zmianę tych elementów manualnie. Właściciel sklepu otrzymał możliwość dodawania do produktów nie tylko standardowej specyfikacji, ale również Rekomendowanych akcesoriów, co pozwala zwiększać koszyki zakupowe klientów. Dodaliśmy również wiele standardowych dla sklepów rozwiązań takich jak Wishlist, wyszukiwarka wzbogacona o możliwość wyszukiwania wyłącznie w konkretnym dziale czy Newsletter. Również sam panel administracyjny Prestashop wzbogaciliśmy o dodatkowe funkcjonalności np. masowe zarządzanie produktami, co przy tej ilości pozycji jest bezcennym wsparciem w administracji.

Prezentacja
zakładki produktu

 

Zainteresowany?

Stwórz z nami dedykowany sklep dla swojej firmy! Zapewnimy Ci kompleksową obsługa w zakresie webdevelopment’u, e-Marketing’u, realizacji treści czy doradztwa biznesowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, którym możemy wesprzeć Twoją działalność i zapewnić jej szybszy rozwój.

Dedykowany sklep internetowy

od 25 000 zł netto
Zapraszamy do współpracy

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813