Portfolio

Sensum Mare.

Realizacja
Dedykowany Sklep Internetowy

Link
https://sensummare.pl/

Dedykowana strona,
sklep Internetowy.

Z marką Sensum Mare mieliśmy okazję współpracować przy okazji potrzeby naprawy poprzedniej (starszej wersji) strony internetowej, która pod wpływem wysokiego ruchu nie funkcjonowała poprawnie. Rozwiązując ten problem i uruchamiając witrynę internetową na nowym serwerze rozpoczęliśmy również rozmowy na temat odświeżenia sklepu. Poprzednia wersja znacząco odbiegała od dzisiejszych standardów wizualnych, a w branży beauty, aspekt graficzny jest bardzo istotny. Ostatecznie podjęta została decyzja o budowie nowego, unikalnego sklepu internetowego, który jednocześnie miał łączyć część wizerunkową opisującą markę.

Prezentacja
Strony głównej

Główne cele
przy realizacji strony

Bazując na niedoskonałościach poprzedniej wersji wyznaczyliśmy sobie kilka celów, które chcieliśmy zrealizować. Oczywiście głównym zadaniem było stworzenie nowoczesnego i kreatywnego projektu strony, aby wyróżniała się ona na tle konkurencji i godnie reprezentowała markę Sensum Mare. Jednak to nie wszystko. Poprzednia strona ładowała się często ponad 3 s, co jest zdecydowanie zbyt długim czasem oczekiwania na załadowanie podstrony. W dzisiejszych czasach jest to bardzo duży problem powodujący odrzucenia witryny internetowej przez użytkowników. W nowej wersji strony zbiliśmy ten czas do poniżej 2 s dla Strony głównej i do poniżej 1,5 s dla podstron. Ponadto pisząc cały projekt od zera skorygowaliśmy wszystkie błędy techniczne towarzyszące poprzedniej stronie, a także przy pomocy ACF podpięliśmy cały projekt pod edycję z poziomu panelu administracyjnego, aby nie trzeba było przy każdej, nawet drobnej zmianie angażować programistów. Do nowej odsłony sklepu zostały również przeniesione wszystkie kody marketingowe i moduły działające na potrzeby sklepu.

Prezentacja
Podstrony Kategorii

Prezentacja
Podstrony Produktu

Prezentacja
bloga

Zainteresowany?

Stwórz z nami dedykowany sklep dla swojej firmy! Zapewnimy Ci kompleksową obsługa w zakresie webdevelopment’u, e-Marketing’u, realizacji treści czy doradztwa biznesowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, którym możemy wesprzeć Twoją działalność i zapewnić jej szybszy rozwój.

Dedykowany sklep internetowy

od 40 000 zł netto
Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813