Portfolio

SypialniaPlus.

Realizacja
Dedykowany Sklep Internetowy

Link
https://sypialniaplus.pl/

Dedykowany
Sklep Internetowy.

Z firmą SypialniaPlus mieliśmy okazję współpracować przy odświeżeniu ich sklepu internetowego opartego na systemie Prestashop. Poprzedni sklep nie spełniał wymagań wizualnych i technicznych właściciela, dlatego zdecydował się na realizację zupełnie nowego projektu. Przedmiotem realizacji był dedykowany sklep internetowy projektowany od podstaw przez naszych grafików, a kolejno kodowany o podpinany pod system Prestashop w wersji 1.7. Równie istotnymi elementami wdrożenia było zsynchronizowanie wszystkich danych do nowego sklepu oraz zbudowanie mapy przekierowań dla nowej struktury kategorii. W efekcie naszych prac powstała SypialniaPlus w zupełnie nowej odsłonie – https://sypialniaplus.pl/

Prezentacja
Strony głównej

Nowoczesny design
z mocnym naciskiem na SEO

Klientowi bardzo zależało na sklepie wyróżniającym się na rynku, prezentującym wysoką jakość wizualną, a zarazem mocno przystosowanym pod działania SEO. Nasi graficy skupili się na ciekawym, nieszablonowym wyeksponowaniu informacji, mocnej spójności z identyfikacją wizualną, za sprawą czego powstała unikalna ikonografia oraz na stworzeniu projektu, który nie zestarzeje się zbyt szybko. Jednocześnie zbudowaliśmy rozbudowaną architekturę strony co widać choćby w elementach menu, która posiada setki stron zoptymalizowanych pod kątem SEO. Klientowi oddaliśmy również dedykowane sekcje na stronie, gdzie może budować treści pod kątem pozycjonowania. Cały układ staraliśmy się zbudować tak, aby klient szybko i intuicyjnie znalazł produkty, których potrzebuje, a jednocześnie tak, aby algorytmy Google były “zadowolone” ze struktury informacji.

Prezentacja
kategorii

Warstwa
funkcjonalna

W ramach realizacji wdrożyliśmy wiele ciekawych funkcjonalności, które usprawniają działanie sklepu i realizację zamówień. Najciekawszym rozwiązaniem była realizacja modułu Wirtualnego Doradcy. Jest to rozwiązanie, które na przestrzeni kilku pytań i różnorodnych scenariuszy dobiera produkt pod potrzeby klienta. Osoby, które nie wiedzą jak znaleźć odpowiedni materac, dzięki Wirtualnemu Doradcy mogą szybko otrzymać konkretne propozycje. Z innych funkcjonalności wdrażanych na potrzeby projektu możemy wymienić: One Page Checkout, Chat, dedykowany moduł FAQ, który dodatkowo można wykorzystywać przy wybranych produktach, funkcjonalność WishList, integrację z TrustMate, dzięki której na stronie zaciągają się automatycznie opinie o sklepie i produktach, integrację z zaawansowaną wyszukiwarką Klevu, blog, zaawansowany system filtrów, gdzie na podstawie filtrów budowane są dedykowane podstrony pod SEO, dla których można ustawiać wszystkie kluczowe w optymalizacji opisy i znaczniki.

Prezentacja
zakładki produktu

 

Zainteresowany?

Stwórz z nami dedykowany sklep dla swojej firmy! Zapewnimy Ci kompleksową obsługa w zakresie webdevelopment’u, e-Marketing’u, realizacji treści czy doradztwa biznesowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, którym możemy wesprzeć Twoją działalność i zapewnić jej szybszy rozwój.

Dedykowany sklep internetowy

od 40 000 zł netto
Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Rybitwy 22/320 30-722 Kraków
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813