Blog

Utworzyliśmy nowy sklep BHP.

Nasza spółka rozwija się nie tylko na rynku usługowym, ale również na rynku e-Commerce dzięki bogatemu doświadczeniu zespołu Heron Art. Dlatego też miło nam ogłosić, że nasza spółka uruchomiła właśnie nowy sklep BHP – XBHP.

Sklep powstał w idei dostarczania wszystkich produktów BHP, narzędzi i odzieży w jednym miejscu z jednym koszykiem zakupowym. Oferta przygotowana dla klientów opiewa na ponad 8 tysięcy pozycji, a wkrótce przekroczy 15 tys. z uwagi na współpracę z nową hurtownią. Tym samym klient znajdzie tutaj praktycznie wszystko.

Działy, które znajdują się w sklepie, to m.in. Odzież Robocza, Sklep z Elektrotechniką, Narzędzia Warsztatowe, Narzędzia ogrodnicze i domowe, Materiały ścierne, artykuły spawalnicze, wiertarki, czy artykuły budowlane.

Dzięki temu zarówno klienci B2C, jak i klienci B2B znajdą coś dla siebie. Innymi założeniami naszej platformy jest utrzymywanie atrakcyjnych cen na tle konkurencji oraz terminowe dostawy. Ważny jest również kontakt z konsultantami, więc w razie problemów lub pytań zawsze jesteśmy dla Ciebie online.

Hurtownia BHP to kolejna marka dołączająca do grupy GQ Group sp. z o.o. sp. k., w której znajdują się już: Heron Art, SEOheroes, Odziezgastronomiczna, Socreative, Prestateam.

Podobnie jak w przypadku innych marek gwarantujemy 100% satysfakcję klienta.

A może ty również chciałbyś założyć swój sklep? Skontaktuj się z nami i wyceń go w naszej agencji.

Reszta aktualności.

Zewnętrzna agencja marketingowa korzystniejsza niż własny zespół – małe i średnie firmy?

Firmy prowadząc działania marketingowe mają dwie możliwości: wynająć agencję marketingową, która będzie prowadziła działania reklamowe lub zatrudnić własny zespół, pracowników, którzy w siedzibie firmy będą dbali o jej rozwój. Która z nich jest korzystniejsza dla małych i średnich firm? Jakie są plusy i minusy obu opcji? Pokrótce opiszemy to w poniższym artykule. Agencja Marketingowa vs Własny […]

Zadzwoń

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).